در این نمایشگاه تلاش شده رابطه بین صنعت و دانش به تصویر کشیده شود

این رویداد می تواند ارتباط موثر صنعت گرانی که در عرصه تولیدات استان، ملی و فراملی مشغول فعالیت هستند با شرکت های دانش بنیان ما که اکثرا جوان هستند را تسهیل کرده و تسریع بخشد.
در این نمایشگاه تلاش شده رابطه بین صنعت و دانش به تصویر کشیده شود

به گزارش طلانیوز؛ در عرصه جدید رقابت های منطقه ای و جهانی و در راستای تحقق شعار سال، با الحاق دانش و عرصه تولید موفقیت ما تضمین خواهد شد.

این نمایشگاه با میزبانی شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس و با پشتیبانی و مساعدت های استانداری فارس، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شده است.

دیگران چه می خوانند:

طی بازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه، شاهد اشتیاق فراوان تولیدکنندگان برای افزایش بهره وری خود برای استفاده حداکثری از ظرفیت های دانش بنیان نمایندگان بخش دولت و همچنین دانشمندان جوان ما نیز علاقمند هستند در مسیر افزایش اشتغال و تولیدات ملی و کسب درآمد صحیح و ثروت ملی ارتباط نزدیکی با صنعت برقرار کنند.

استانداری فارس حامی برپایی این نمایشگاه و ارتباط صنعت و دانشگاه و توسعه فعالیت های دانش بنیان در استان خواهیم بود.

یکی از حلقه های مفقوده همیشگی، رابطه صنعت و دانشگاه بوده و با عنایت به شعار سال، به این نتیجه می رسیم با برپایی این نمایشگاه، ضمن پیوند مغزهای متفکر صنعت با دستان توانمند تولیدکنندگان، شاهد رشد و بالندگی تولید و صنعت در کشور خواهیم بود.

در این نمایشگاه تلاش شده رابطه بین صنعت و دانش به تصویر کشیده شود

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟