رشد چشمگیر سودآوری نیروگاه نقطه انتفاع و پشتوانه سهامداران بانک دی است

مدیرعامل بانک دی در مجمع عمومی عادی نیروگاه برق دماوند رشد چشمگیر سودآوری این نیروگاه را نقطه انتفاع و پشتوانه سهامداران دماوند و بانک دی دانست.
رشد چشمگیر سودآوری نیروگاه نقطه انتفاع و پشتوانه سهامداران بانک دی است
دیگران چه می خوانند:

به گزارش طلانیوز و به نقل از روابط‌عمومی بانک دی؛ علیرضا قیطاسی، مدیرعامل بانک دی با حضور در مجمع عمومی عادی نیروگاه برق دماوند که با دستور جلسه تصویب صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند 1400  برگزار شد با اشاره به بهبود و رشد چشمگیر شاخصه‌های مالی و عملکردی نیروگاه گفت: نیروگاه دماوند با رشد 46 درصدی درآمد حاصل از فروش برق در سال 1400 یکی از شرکت‌های با درآمد عملیاتی مطلوب در میان شرکت‌های زیرمجموعه بانک دی است.
وی افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های هیئت مدیره نیروگاه علاوه بر کاهش مطالبات، شاهد استمرار افزایش درآمد و بهبود فرایند فروش در سال 1401 باشیم.
قیطاسی بررسی طرح های سرمایه گذاری در حوزه زنجیره تولید در صنعت خورشیدی، وصول مطالبات نیروگاه و توسعه قراردادهای فروش برق مستقیم به صنایع را از مهم‌ترین برنامه های هیئت مدیره بانک و نیروگاه دانست و تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده از وزارت نیرو، وصول نقدینگی مطالبات حاصل از فروش برق به شبکه رشد 81 درصدی نسبت به سال 1399 داشته است که گامی اساسی در افزایش رضایتمندی سهامداران است.
وی افزود: این نیروگاه علاوه بر این‌که یک ثروت ملی است به عنوان یکی از دارایی های ارزشمند بانک دی، پشتوانه سهامداران این بانک است.
مدیرعامل بانک دی پیاده سازی انضباط مالی و شفافیت در شرکت‌های زیرمجموعه بانک دی را از مهم‌ترین دستاوردهای هیئت مدیره جدید دانست و گفت: با استقرار تیم مدیریت جدید تهیه صورت‌های مالی حسابرسی شده شرکت‌ها و صورت‌های مالی تلفیقی و لزوم برگزاری منظم مجامع در شرکتها به عنوان یک اولویت در دستورکار مدیریت ارشد قرار گرفت.
وی در پایان تصریح کرد: بندهای گزارش حسابرس و بازرس قانونی با تشکیل کارگروه‌های تخصصی مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت و گزارش اقدامات انجام شده به صورت شفاف به سهامداران ارائه خواهد شد.
گفتنی است در پایان این مجمع ضمن تصویب صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند 1400 نیروگاه برق دماوند، مبلغ 500 ریال سود به ازای هر سهم میان سهامداران تقسیم شد.

رشد چشمگیر سودآوری نیروگاه نقطه انتفاع و پشتوانه سهامداران بانک دی است

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟